Domů / Poštovné a doprava 


Odběr novinek

Poštovné a doprava


Dodací lhůty

Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.

Osobní odběr - ZDARMA.

Poštovné a balné

Dodání po celé ČR:

Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu).

Doprava PPL 

- u objednávek pod 2 000,- Kč s DPH do 30 kg účtujeme dopravné ve výši 139, - Kč s DPH, doběrečné ve výši 36,-  Kč s DPH.
- u objednávek nad 2 000,- Kč s DPH dodání na jedno místo určení ZDARMA, doběrečné ve výši 36,-Kč s DPH.

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu). 
Balné nikdy neúčtujeme. 

 

Způsob platby 

  • Hotově při osobním odběru.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.  
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u Komerční banky. Číslo účtu je 35-4371250277 / 0100.
    Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví  

Tým společnosti SKY BLUE, s. r. o.

Telefon:  +420 607 090 205

Email: ucetni@skyblue.cz